Docenten-avond: lezen na de Loser-boeken
- De activiteit is bij Boekhandel Riemer Groningen
- We starten om 20:00 uur (inloop vanaf 19:30). Het einde is om 21:30 uur
- donderdag 26 maart
- Er is nog plek voor 47 personen. Meld je ook aan
- We vragen een bijdrage van € 12 euro per persoon. Waarom?
Op donderdagavond 26 maart organiseert Boekhandel Riemer in Groningen in samenwerking met Nicky de Boer van Lezenslessen een docentenavond. Deze keer staan we stil bij het lezen na de Loser- en Muts-boeken.
Veel jongeren lezen graag in Het leven van een Loser of Dagboek van een Muts. Toegankelijke verhalen vol humor. Maar op het voortgezet onderwijs wil je ook verleiden om nieuwe, andere verhalen te lezen die bijdragen aan de groei in hun leesontwikkeling. Hoe pak je dit aan?
Tijdens deze avond gaan we met elkaar in gesprek over deze boeken en ontvang je tips over hoe je je leerlingen verder kunt helpen.
Je gaat vol energie, inspiratie en goede moed met een stapel boekentips en een goodiebag weer naar huis.
Tip: laat je werkgever bijdragen aan jouw professionalisering en gebruik je scholingsbudget.