WIJ ZIJN OPEN, VAN HARTE WELKOM.
BEZORGEN? GEEN PROBLEEM. BESTEL EENVOUDIG VIA ONZE WEBSHOP.


Bekijk onze afdelingen
LITERATUUR LITERARIE NON FICTIE THRILLERS KINDERBOEKEN KOOKBOEKEN SPELLEN en PUZZELS CHRISTELIJKE BOEKEN GESCHIEDENIS PSYCHOLOGIE CD's en DVD's RELATIEGESCHENKEN SINTERKLAAS CADEAUTIPS

.

Populair

Hans Loeve - boekverkoper bij ons in AmersfoortTip van Hans Loeve - boekverkoper bij ons in Amersfoort over "Toevluchtsoord" van Jerome Loubry

Het eerste werk van de Franse thrillerschrijver dat in het Nederlands(e taalgebied) verschijnt. Het is een unieke spannende psychologische roman (thriller is te eenzijdig bestempeld) zoals je nog nooit gelezen hebt. Er zitten vier lagen in dit boek. De Franse professor vertelt een verhaal aan zijn studenten: dat is dit boek. Het eiland en haar bewoners die een geheim bewaren. De hoofdpersoon Sandrine die kennismaakt met het eiland en haar eigen demomen. En tot slot: inspecteur Damien die het allemaal moet uitzoeken en op een gegeven moment zelf onderdeel wordt van dit psychologische drama. Dit is zo razend knap geschreven dat je constant op het verkeerder been gezet wordt. De wereld die je in een hoofdstuk hebt gelezen wordt totaal omgekeerd in het volgende hoofdstuk. Mocht je niet van thrillers houden, lees dan dit en je bent verkocht. De uitgever zegt: “Voor de fans van Karin Slaughter, Lee Child, J.D. Barker en Thomas Olde Heuvelt”. Dat vind ik totaal geen aanbeveling want dit boek is veel gecompliceerder, minder gruwelijk ook. Daarnaast: Loubry overstijgt het niveau van deze schrijvers ruim.

Bekijk boek
Koken
Spellen en Puzzels
Mens & Samenleving

Hans Loeve - boekverkoper bij ons in AmersfoortTip van Hans Loeve - boekverkoper bij ons in Amersfoort over "V2" van Robert Harris

Er wordt Robert Harris veel tekort gedaan. Zijn boeken worden nog steeds als thrillers betiteld terwijl hij sublieme historische romans geschreven heeft over de Romeinse tijd (Cicero trilogie), een schitterende Scienfe Fiction roman (De Tweede Slaap) en nu een prachtige roman uit de W.O. II. Deze roman gaat over het afschieten van honderden V-2 raketten, vanuit Scheveningen naar Engeland. De hoofdstukken wisselen steeds van perspectief: de Duitsers die met alle problemen vandien de V2’s lanceren en de Engelse wiskundige dames die uitrekenen waar de v2’s afgeschoten worden en waar ze mogelijkerwijs terecht gaan komen. Harris laat beide verhalen op zeer verrassende wijze bij elkaar komen op het einde van het boek. Het is informatief (nooit geweten hoe het precies zat met die v2’s) en de relationele verhaallijnen zijn levensecht. Wederom genieten!

Bekijk boek

Instagram

Wil jij dagelijks op de hoogte blijven van onze activiteiten, acties, tips, onze medewerkers en cadeau inspiratie?
Volg ons dan op Instagram. Hier worden dagelijks foto’s en/of filmpjes geplaatst van de winkel, boekentips, activiteiten en leuke acties. 

Wie moet er volgens jou echt eens langskomen bij ons in de winkel, onze gevulde kasten met spellen zien, een heerlijk kopje koffie van @koffiestation proberen en ons grote assortiment boeken checken? Tag hem of haar. Je bent van harte welkom!#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips #spelletjes #cadeau #cadeautips
Wingspan is weer op voorraad. Ook hebben we de uitbreiding van Wingspan. Leuke cadeautip!#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips #spelletjes #cadeau #cadeautips
We verkopen naast boeken nog veel andere leuke spullen. Zoals deze leuke knuffels of hele coole sokken met gekke printjes. 😍#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips #knuffels
Sinterklaas staat alweer bijna voor de deur. Wij staan dit weekend weer voor je klaar om je te adviseren en jouw aankoop op een creatieve manier in te pakken speciaal voor Sinterklaas.#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
De makkelijke keuken is een kookboek met bijna 200 klassiekers en altijd-goed-recepten die je steeds weer wilt maken. Van aardappelpuree tot erwtensoep, van zalm uit de oven tot bolognesesaus, van caesar salad tot vegetarische groentecurry, van roze koeken tot chocolademousse. Zelfs broodbeleg komt aan bod! Geen gedoe, maar gewoon heerlijke borden met écht eten.#bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips  #cadeau #cadeautips
In dit boek werpen Dirk De Wachter en Manu Keirse een unieke blik op kwetsbaarheid en beperking, en de rol die ze kunnen spelen in onze wereld. Van een brede visie rond inclusie en stereotypen, over concrete onderwerpen als slechtnieuwsgesprekken, dementie of euthanasie bij wilsonbekwaamheid, tot omgaan met een verlies dat nooit eindigt.Met persoonlijke verhalen van de auteurs, van mensen met een beperking en van hun vrienden, familie- en gezinsleden.#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
Goedemorgen. Het is weekend! Wij staan vandaag voor je klaar van 9.30 uur tot 17.00 uur. Je bent van harte welkom om je in een van onze gezellige hoekjes te verdiepen in een boek. 🥰#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
Onze winkel heeft een enorme upgrade gehad. Ben jij al langs geweest om een kijkje te nemen? Eventueel onder het genot van een heerlijk kopje koffie of cappuccino van @koffiestation!Je bent van harte welkom 😊#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
NIEUW: Een duizelingwekkend verhaal van liefde en oorlog. Met zijn bestsellers Mythos en Helden
heeft Stephen Fry de Griekse mythen weer naar onze tijd gehaald. Nu waagt hij zich met zijn derde mythe-boek aan het verhaal van de Trojaanse Oorlog.#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
TIP VAN ANNEMARIE: "Mijn favoriete recept is de boterkoek met pecannoten spijs."- Boekenverkoper bij ons in de winkel#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips #kookboekenweek #kookboekenweek2020
Voorin de winkel staat een tafel vol leuke interieur items. Leuk om voor jezelf te kopen maar ook leuk om weg te geven. 😍#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
De houten stoelen zijn vervangen door deze leuke stoelen. Stoelen waarin je lekker weg kunt zakken om je vervolgens te kunnen verdiepen in een boek.#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips
BOEKENTIP: Een aangrijpende historische roman over een jonge vrouw die in een gesticht belandt op verdenking van de moord op twee van haar kinderen.In ‘De engelen van Elisabeth’ geeft Els Florijn een inkijkje in de harde en ongenadige wereld binnen de muren van een gesticht, waar hoofdpersoon Elisabeth de Lange tegen wil en dank leert te overleven.#bookstore #books #boeken #bookshop #boek #lezen #booksofinstagram #bookstores #book #bookphotography #booklover #bookstagram #bookstagrammer #groningen #boekentip #boekentips